Vitajte na stránkach Vašej spoločnosti Panorama Blue!

Sme spoločnosť, ktorá už od roku 2006 pôsobí na trhu cestnej dopravy a počas svojej existencie si vybudovala svoj kredit, dobré meno a stálu dôveru zákazníkov, pričom disponuje flexibilnou a širokou ponukou prepravy, ktorá realizuje dopravu do destinácií podľa vášho želania, a tým sa plne prispôsobuje Vám.

O nás

PROFIL FIRMY


Sme dopravná spoločnosť, ktorá už 12 rokov každodenne prepravuje cestujúcich dozahraničia. Až 90% cestujúcich prepravujeme do Talianska – okolie Bolzana a Merana a do Zurichu vo Švajčiarsku a samozrejme aj späť na Slovensko.

Účelom našej spoločnosti je pomáhať ľuďom dostať sa do cieľa bezpečne, pohodlne a včas. Okrem toho pomáhame ľuďom na základe našich bohatých skúseností vybrať si dovolenku podľa ich snov. Našimi klientmi sú cestujúci, ktorí sa potrebujú dostať do práce, ich rodinní príslušníci, ako aj dovolenkári.

Od roku 2016 sme už previezli viac ako 100 000 klientov.

Naši najlepší pracovníci chápu svoju prácu ako poslanie pomáhať klientom a tým aj celej našej spoločnosti pri vytváraní lepšieho sveta. Najväčšou devízou pre nás aj našich zamestnancov je spokojný zákazník, ktorý neraz sa odvďačí najmä vodičovi za jeho neľahkú prácu.

Cieľom našej spoločnosti je stať sa úspešnou mienkotvornou spoločnosťou v oblasti prepravy osôb do EÚ, ktorá je všeobecne uznávaná, vyhľadávaná, navštevovaná a žiadúca na trhu prepravy cestujúcich.
Jedným z našich hodnotení od uznávaných autorít je aj fakt, že sa nachádzame v registri solventných firiem. V roku 2016 nám Národné informačné stredisko SR udelilo titul spoľahlivý dopravca SR za výsledky, ktoré sme od svojho vzniku dosiahli.

Prevoz osobností do zahraničia

Našou spoločnosťou sa previezla na akciu aj Dara Rolins:

  

 

Do Zurichu sme zavítali špeciálne aj kvôli koncertu Desmod:


  

Poďakovanie od klientov

Takto nás obdaril náš milý klient, venoval našim zamestnancom krásne papuče. Na ubytovaní v Merane a Zürichu budú chodiť v rovnakých papučkách. Ďakujeme krásne

 

Hotline

 

Certifikáty

 

| |
close
Operátori nie sú prítomní. Zanechajte nám odkaz alebo nám napíšte neskôr.
Meno, priezvisko:
Váš e-mail:
Predmet: